Obserwatorzy

wtorek, 17 maja 2011

The Sims 3 Kariera: Profesje pod lupą. - Strażak.

Więc tak, w tym poście, zaprezentuję dokładnie profesję strażaka. Ciekawostki, błędy i ogólnie na czym ona polega. A więc:Głównym obowiązkiem strażaka jest reagowanie na wezwania. Gaszenie dużych i małych pożarów, łapanie wściekłych gnomów i pomaganie ludziom podczas nielicznych katastrof... ach. I to wszystko uprzyjemnione nagrodami w postaci trofeum, medali i innych standardowych i przedmiotów, takich jak: klucz do miasta.

Pssst: Gdy dostaniemy jeden z medali, będziemy mogli go nosić jako naszyjnik. Dodatek będzie dostępny w szafie sima. :D

Oprócz reagowania na katastrofy, obowiązkiem strażaka jest konserwowanie sprzętu. Do sprzętu zalicza się: wóz strażacki i alarm. Oba te obiekty znajdują się w remizie.

Psssst: Alarmów w remizie jest kilka, ale wystarczy skonserwować jeden, by wszystkie były skonserwowane.

Pssst: Gdy nie będziemy konserwowali sprzętu, może się on zepsuć. Ogólnie, z coraz mniejszą sprawnością, będzie coraz wolniej pracował, więc radzę konserwować.

Gdy chcemy jeszcze szybciej awans, możemy uczyć się pewnych dwóch umiejętności. Tymi umiejętnościami jest Majsterkowanie i Sport. Akurat, jest wygodnie, bo w remizie znajdziemy odpowiednie obiekty, potrzebne do nauki. Są bieżnie i mnóstwo obiektów, na których można majstrować. :D

Kolejną (i ostatnią już) rzeczą, dzięki której można dostać szybciej awans, są relacje ze współpracownikami. Gdy się powiększają, ocena Naszej pracy również się powiększa.

Obowiązki:
*Relacje ze współpracownikami.
*Umiejętności.
*Reagowanie na sytuację kryzysowe.

Opis każdego z wyzwań:
*Niewielki pożar domu - mamy za zadanie ugasić pożar. zwykle jest to mały teren, pokryty płomieniami. Zlecenie jest proste, gdyż ognia jest mało, jest tylko w jednym miejscu i nie musimy robić nic poza podejściem do miejsca chaosu i ugaszeniem pożaru.
*Duży pożar domu - u... tu już robi się gorąco. mamy za zadanie znalezienie kilku miejsc, w których się pali i ugaszenie ognia. oprócz tego, zwykle dochodzi wyważanie drzwi, nakłanianie do ucieczki z płonącego budynku, simów, którzy są albo zablokowani ze wszystkich miejsc pożarem (czy czymś tam xd), albo są za bardzo przywiązani do swych domów.
*Inwazja wściekłych gnomów - o, to bardzo ciekawe zlecenie! musimy znaleźć w określonym budynku, pewną ilość Wściekłych gnomów, a potem je wyłapać. gdy wezwanie zakończy się powodzeniem, znajdziemy wszystkie wściekłe stworzenia, dostaniemy nagrodę. ^ ^

Ciekawostki:
- często d0o sima-strażaka dzwonią inni simowie, twierdząc, że Nasz bohater całkowicie zmienił ich życie oraz dziękując.

Macie pomysły na jakieś inne ciekawostki? =)

Błędy:
1, Gdy zlecenie Inwazja gnomów jest w wysokościowcu, gnomy mogą być umieszczane na dachu i ukrytych piętrach przez co nie tylko nie możemy się dostać do miejsca z gnomem, lecz też nawet nie możemy zobaczyć gnomów, bo są tak zmoveobjectsonowane. :/

Moja recenzja tej profesji: Chociaż to tylko ciągłe gaszenie pożarów, profesja nie znudzi się Nam szybko. Ma to COŚ. Coś ekscytującego, ciekawego i z dreszczykiem emocji, dzięki czemu, siedzenie w remizie, oczekując wyzwań, staję się ekscytujące.


A teraz zdjęcia z serii "Uff, było gorąco!":

~Floo.

Brak komentarzy: